درباره رسا مهر نور الکتریک البرز

شرکت رسا مهر نور الکتریک البرز یکی از تولید کنندگان قدیمی و داخلی در حوزه ی لوازم الکتریکی و الکترونیکی است. این شرکت با 25 سابقه درخشان همواره در حال تولید و فروش در بازار ایران بوده و موفقیت های زیادی کسب کرده است.
براز و پروتکت برند محصولات تولیدی این مجموعه است. محصولات براز شامل انواع ، انواع حشره کش برقی (خانگی، صنعتی و غیره)، انواع دستگاه دافع حشرات و حیوانات موذی، سیم رابط، انواع محافظ لوازم برقی، انواع لامپ LED و جعبه تقسیم روکار و برند پروتکت شامل انواع دزدگیر اماکن (دزدگیر آژیری، دزدگیر سخنگو، دزدگیر سیم کارتی ) و دزدگیر خودرو است.
کارخانه تولیدی این مجموعه واقع در صفادشت کرج بوده و با داشتن کادری مجرب در حال تولید و توسعه است. شرکت رسا مهر نور الکتریک البرز با داشتن یک آزمایشگاه کامل، تمامی محصولات تولیدی را قبل از عرضه به بازار مصرفی از لحاظ فنی تست و مورد آزمایش قرار می دهد.
این شرکت برای تولید محصولات براز از بهترین متریال روز دنیا استفاده کرده و با تکیه بر آن توانسته است استاندارد ملی ایران را برای محصولاتش کسب نماید.
ناگفته نماند که مجموعه رسا مهر نور الکتریک البرز دارای یک گروه تحقیق و توسعه یا r&d است که همواره در حال تحقیق در مورد محصولات جدید و توسعه محصولات تولیدی هستند و در حال حاضر با تولید محصولاتی نوین در رقابت با بازار خارجی نیز هستند.

فروشگاه لوازم الکتریکی براز